Dr. Serdar Beyle Bağcılar E.A. Hastanesinde beraber çalıştık. Ben emekli oldum ve 2019'da eşimde prostat şikayetleri başladı. Aklıma gelen ilk kişi Serdar Bey oldu. Fakat Haydarpaşa Numune Hastanesine ataması olmuş. Varsın olsun biz hekimimizi orada da buluruz dedik ve ben, eşim, oğlum yanına gittik. Tahliller yapıldı ve sonuç prostat kanseri. Allah razı olsun anlayacağımız bir dille bizi aydınlattı. Korkmamamız gerektiğini söyledi. Güvendik ve ameliyat olmaya karar verdik. Eşim 12/11/2019'da ameliyat oldu. Çok şükür başarıyla problemsiz sonuçlandı. Eşim işine rahatlıkla gidiyor. Serdar hoca kafamıza takılan, sormam gereken her şeyi sorup cevabını alabildiğim bir hekim .Doktorum biz ailece sizi çok seviyoruz. Allah sizin gibi hekimleri başımızdan eksik etmesin inşallah.

Latife Hanım

Doç. Dr. Serdar Aykan hocam prostat kanseri ameliyatımı büyük bir emek ve özveri ile gerçekleştirip, benim sorunsuz ve şikayetsiz bir biçimde sağlığıma kavuşmama vesile olduğunuz için size ve ekibinize tüm kalbi duygularımla en derin teşekkürlerimi sunarım. Sayın hocam yolunuz açık, başarılarınız daim olsun. İyiki varsınız. Saygılarımla.

İsa Bey

Yaklasik 2 yil önce prostat sikayetleriyle babami Dr.Serdar Beye götürdüm. Gerekli tüm tetkiklerin sonunda prostat kanseri tanısı konuldu. Tanı ve ameliyat sürecinde sürekli bizi bilgilendirdi. Erken teşhisi sonucunda ameliyat sonrası kemoterapi ve radyoterapiye ihtiyaç duymadan babam iyileşti. Ameliyat  süreci boyunca iletişimi empatisi  ve desteği çok büyüktü. Her aşamada neler yaşayacağımızın bilgisini vermesi bizim için çok değerliydi. Bilgi, birikim ve iletişimi mükemmel.  İyi ki varsınız Serdar hocam daha nice hastalara çare olmanızı dilerim.  

Hasta Yakını

Serdar Hocam en zor anımda karşılaştığım ve en umutsuz anımda bana umut ışığı olan kişidir. Kaç yere gittiysem tek böbreğimin alinmasi gerektiği söylendi fakat serdar hocam elinden gelen gayreti göstererek böbeğimin yarısını kurtardı ve kendisiyle tanıştıktan sonra hep pozitif haberler almaya başladım. İnanır mısnız psikolojik olarak bile çok desteğini gördüm. Herşey için size minnettarım hocam🙏      

Abdullah Bey

Üroloji denince tek güvendiğim doktor Serdar Aykan. İnsanlığı ve babacan yaklaşımı insanın iyileşmesinde en büyük etken oluyor. Böbrekte kitle nedeniyle ameliyatımı Serdar hocam yaptı. Hiçbir sorun yaşamadım. Onu tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Türkiyede tavsiye edeceğim tek ürolog diyebilirim.👍👍👍

Nevzat Bey

Serdar Hocamıza gitmeden önce çok hastane gezdik. Dayımın prostat kanseri olduğunu hastalığın başında teşhis etti. Robotik cerrahi ile çok başarılı bir ameliyat yaptı. Ne kadar teşekkür etsem azdır. Sağolun Hocam iyi ki varsınız.

Şafak Bey

Hocam sayenizde babamın mesane kanseri ile savaşımızda sürekli biz galip geliyoruz. Düzenli kontrollerimiz ve sizin sıkı takibiniz sayesinde kanserle savaşmayı öğrendik ve mesanemizi kaybetmeden yıllardır yaşamımızı sağlıkla devam ediyoruz, minnettarız 🙏

Özlem Hanım

Serdar Bey her yönüyle harika, dalında uzman, çok başarılı bir doktor. Hastalarına karşı yaklaşımı ilgisi ve samimiyetiyle mesleğinin tam olarak hakkını vermekte. Prostat kanseri tedavisinde göstermiş olduğu başarısı takdire şayan.

Sönmez Hanım

Değerli hocam.. Abim için doktor arayıp dururken mucize gibi hayatımıza girdi. Olumsuzluklarla dolu bir dünya senaryo çizen doktorların aksine içimizi umutla doldurdu. Ameliyat sonrası bize en güzel haberleri verdi herkesin aksine parsiyel nefrektomi ile umudumuzu mutluluğa çevirdi. Tüm sorularımızı usanmadan her an cevapladı. Herşey için teşekkür ederiz hocam. İyi ki hayat karşımıza sizi çıkardı 🙏🏻🙏🏻

Mehtap Hanım

Serdar Bey hem benim hem de annemin doktorudur. Kendisi bir hekim olarak oldukça ilgili ve başarılı birisi. Annemin ameliyatını yaptı ve bizi büyük bir dertten kurtardı. Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır. Kendisi ile yollarımızın kesişmiş olması ailemiz için şans oldu.

Saliha Hanım

Muazzam bir hocamız. Çok memnun kaldık. Bilgi birikim ve tecrübesiyle  Türkiye'nin en iyi cerrahlarından. Muhakkak bilgi alınacak ilk doktorlardan.

Doguş Bey

Güleryüzlü, işinde iyi, konuya hakim olması güven veriyor. Üroloji üzerine tavsiye edebileceğim bir doktordur. Hocama doktorluk kariyerinde ve hayatında başarılar dilerim.

Murat Bey